zaterdag , 9 december 2023
 
 
STZ ZOEKT TEAMLEIDER

STZ ZOEKT TEAMLEIDER

Na een prachtige staat van dienst bij STZ nemen wij afscheid van Jan van Kerkoerle als teamleider.
Onze dank voor zijn inzet, vriendschap en ondersteuning in de afgelopen jaren is enorm groot en wij hopen Jan als supporter vaak bij onze wedstrijden te mogen verwelkomen.
Wij zijn derhalve op zoek naar vervanging van Jan voor ons eredivisieteam driebanden groot.

Ons team draait al jaren mee in de top van het driebanden en daar komt natuurlijk behoorlijk wat bij kijken. Onze spelers willen wij zo min mogelijk belasten met zaken om de wedstrijden heen, zij moeten de focus leggen op het spelen van een zo goed mogelijke partij.

De teamleider is verantwoordelijk voor de juiste opstelling van zijn team en de registratie van wedstrijduitslagen bij thuiswedstrijden. De teamleider is het rechtstreekse aanspreekpunt voor de wedstrijdleider van de teamcompetitie voor alle wedstrijd technische zaken.

Ons team streeft altijd naar het hoogst haalbare, maar ook teamspirit en vriendschap staan zeer hoog in het vaandel.

Heeft u Interesse om deel uit te maken van dit mooie team en bent u graag op zondag aanwezig tijdens onze wedstrijden?
Neem dan contact op met Hans Snellen op 06-20210801 of via hans@snellen.nl